• جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ -
  • 22/01/2021

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر خبر داد؛

82 هزار میلیارد ریال؛ارزش طرح های آماده افتتاح گل گهر

منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر برای دومین بار در دولت تدبیر و امید و در سال «رونق تولید» میزبان رئیس جمهور و هیات همراه خواهد بود.جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با اعلام این خبر گفت: حسن روحانی رئیس‌جمهور،فردا دوشنبه برای افتتاح چند پروژه بزرگ ملی صنعتی و اقتصادی در منطقه گل‌گهر حضور پیدا خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از افتتاح 3 طرح بزرگ توسعه ای شامل کارخانه ذوب و فولاد سازی شماره 1 و واحد تولید اکسیژن شرکت جهان فولاد، خط 2 کارخانه احیا مستقیم مگامدول (کوثر) در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و واحد بخار نیروگاه گل‌گهر شرکت گهر انرژی سیرجان توسط ریاست محترم جمهور خبر داد. ملارحمان افزود: همچنین 22 طرح نیز به صورت همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس مورد افتتاح قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل گل‌گهر با بیان اینکه سرمایه گذاری این طرح‌ها، بیش از 82 هزار میلیارد ریال است، گفت: منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر نقش بزرگی در شکوفایی اقتصاد و صنعت کشور و توسعه و پیشرفت استان کرمان و شهرستان سیرجان دارد و مطمئنا افتتاح این طرح‌های ملی باعث توسعه و شکوفایی بیشتر اقتصاد و صنعت کشور و تحقق فرامین مقام معظم رهبری در بحث «رونق تولید» خواهد شد.

اخبار مرتبط
نظرات شما