• سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ -
  • 29/09/2020

کرمانی ها راهی تبریز شدند؛

فردا؛ آغاز نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان در تبریز

برگزاری نمایشگاه توانمندی های استان کرمان در تبریز،فرصت مناسبی برای ارایه دستاوردهای استان کرمان با تمرکز بر توانمندی ها و ظرفیت های اقتصادی استان است که می تواند زمینه همکاری و مبادلات بیشتر تجاری کرمان و تبریز را فراهم کند.این نمایشگاه، فردا در تبریز گشایش خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی جنوبشرق با اشاره به برگزاری نمایشگاه توانمندی های استان کرمان در تبریز در تاریخ ۲۵ تا ۲۹ آذرماه جاری گفت: شرکت ها و واحدهای اقتصادی استان کرمان توانمندی های خود را در مساحت ۲۰۰۰ متری نمایشگاه تبریز به نمایش خواهند گذاشت که شامل حدودا ۸۰ غرفه خواهد بود.
"امیرحسین سعید"  پیرامون برگزاری نمایشگاه توانمندی های استان کرمان در تبریز اظهار کرد: نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان در بخش های صنعت، معدن، تجارت، کشاورزی و گردشگری در تبریز برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در تاریخ ۲۵ تا ۲۹ آذرماه جاری افزود: برای حضور در نمایشگاه به صورت تخصصی ورود کرده و معرفی صنایع کوچک را به خانه صنعت و معدن واگذار کردیم.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های جنوبشرق با اشاره به اینکه صنایع مس، گل گهر و شرکت میدکو با شرکت‌های زیرمجموعه‌شان به صورت مستقل در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند بیان کرد: حضور شرکت های گردشگری را به کمیسیون های تخصصی واگذار کرده ایم تا در راستای اهداف استان در نمایشگاه حاضر شوند.
وی افزود: شرکت ها و واحدهای اقتصادی استان کرمان توانمندی های خود را در مساحت ۲۰۰۰ متری نمایشگاه تبریز به نمایش خواهند گذاشت که شامل حدودا ۸۰ غرفه خواهد بود.
سعید با اشاره به اینکه هزینه حضور در نمایشگاه توسط خود شرکت ها پرداخت شده، تصریح کرد: شرکت نمایشگاه ها برنامه ریزی برای ارائه توانمندی های استان کرمان در بازارهای هدف را در برنامه دارد و در حال برنامه ریزی برای حضور در کشورهای قطر و عمان نیز هستیم.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های جنوبشرق با بیان اینکه حضور در کشور ترکیه را در سال ۲۰۲۰ خواهیم داشت و برای نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ امارات نیز برنامه خواهیم داشت  افزود: نمایشگاه توانمندی های استان کرمان در سال ۹۶ در مشهد برگزار شده و علی رغم مشکلات اقتصادی و تحریم کشور، نمایشگاه امسال ۴۰ درصد نسبت به نمایشگاه مشهد رشد داشته است.
اخبار مرتبط
نظرات شما