• شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ -
  • 19/09/2020

اخذ تندیس برنزی جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت انجمن مدیریت ایران؛

بالاترین سطح جایزه انجمن مدیریت ایران به «میدکو» اعطا شد

چهارمین کنفرانس ملی "فرهنگ‌سازمانی با رویکرد آینده پژوهی ارزش های اجتماعی" و همچنین مراسم اعطای "چهارمین جایزه مسئولیت‌اجتماعی مدیریت" توسط انجمن مدیریت ایران در دانشگاه خاتم برگزار شد.در این کنفرانس که با حضور دکتر قاسمی رییس انجمن مدیریت ایران،دکتر بهشتی عضو هیات علمی دانشگاه تهران و جمعی از استادان و کارشناسان، دانشجویان و فعالان حوزه فرهنگ‌سازمانی برگزار شد،دکتر پورمند مدیر عامل میدکو با عنوان«آینده پژوهی،کسب و کار و ارزش های سازمانی» سخنرانی کرد.

پس از سخنرانی های چندگانه در خصوص جنبه‌های مختلف فرهنگ‌سازمانی و مسوولیت‌اجتماعی مدیران و پنل‌های علمی و تخصصی؛ مراسم اعطای چهارمین جایزه مسوولیت اجتماعی برگزار شد،در این مراسم شرکت میدکو موفق شد بالاترین سطح جایزه ارایه شده را دریافت نماید. در همین راستا تندیس برنز این کنفرانس به دکتر اکرام جعفری به نمایندگی از طرف دکتر پورمند مدیر عامل میدکو اعطا شد.
همچنین شرکت های فولاد سیرجان ایرانیان و فولاد زرند ایرانیان تقدیر نامه سه ستاره و شرکت های فولاد بوتیای ایرانیان و گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) تقدیرنامه دو ستاره این کنفرانس را دریافت کردند.

گالری عکس
اخبار مرتبط
نظرات شما