• جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ -
  • 30/07/2021

افزایش ۴۵۰ تومانی قیمت دلار؛

روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

قیمت ارز صرافی ملی در هفته چهارم بهمن ماه، روندی صعودی را شاهد بود و قیمت دلار در روز پنج‌شنبه نسبت به هفته گذشته ۴۵۰ تومان افزایش یافت و به ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان رسید.

 قیمت دلار در صرافی ملی که هفته گذشته به ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده بود، این هفته روند افزایشی خود را ادامه داد و به ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. روز شنبه قیمت ارز نسبت به روز پنج‌شنبه گذشته تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان و بهای یورو به ۱۵ هزار تومان ثابت ماند.

روز یکشنبه باتوجه به تعطیلی بازارهای جهانی، نرخ ارز ثبات خود را حفظ کرد و قیمت دلار در رقم ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان و بهای یورو به ۱۵ هزار تومان تغییری نداشتند. سومین روز هفته و با آغاز به کار بازارهای جهانی، نرخ ارز در صرافی ملی ۱۰۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت یورو به ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

روز سه‌شنبه مصادف با روز ۲۲ بهمن و تعطیلی رسمی بهای ارز تغییری نداشت و ثابت ماند. روز چهارشنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز ثابت باقی ماند اما در میانه روز بهای دلار ۱۰۰ تومان افزایش یافت و به ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان رسید، در این میان قیمت یورو همچنان در رقم ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان ثابت ماند.

روز پنجشنبه بهای ارز در صرافی ملی در ابتدای روز افزایش یافت و قیمت دلار به ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان و قیمت یورو به ۱۵ هزارو ۱۵۰ تومان رسید که در ادامه فعالیت بازارها این روند ادامه یافت و سرانجام بازارها با رقم ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان برای دلار و ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان برای یورو بسته شدند.

اخبار مرتبط
نظرات شما