• دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ -
  • 06/07/2020

در خانه بمانید/

میوه شب عید را اینترنتی بخرید

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان از فراهم شدن شرایط برای فروش میوه شب عید با قیمت تنظیم بازار در کرمان خبر داد.

"سینا خسروی" در تشریح جزییات این خبر گفت: توزیع سیب درختی و پرتقال طرح تنظیم بازار در شهر کرمان همزمان با کل استان از ۲۷ اسفندماه در بیش از ۲۰ غرفه آغاز و در کنار آن توزیع اینترنتی هم برنامه ریزی شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: قیمت فروش سبدی هر کیلوگرم سیب درختی برای مصرف کننده ۶۰۰۰ تومان و قیمت سبدی هر کیلوگرم پرتقال برای مصرف کننده ۶۵۰۰ تومان می باشد که در صورت تقاضا برای خرید خرده، به ازای هر کیلوگرم ۳۰۰ تومان به قیمتهای اعلامی اضافه خواهد شد.

خسروی به موضوع شیوع کرونا در استان و تاکید بر ماندن در خانه اشاره کرد افزود : از همشهریان تقاضا داریم به جای حضور در سطح شهر و تجمع جلوی غرفه های میوه در خانه بمانند و میوه خود را اینترنتی خریداری کنند که برای خرید اینترنتی میوه فقط کافی است به سایت (کالا به خانه) kalabekhane.ir مراجعه و یا از کد دستوری #۵۰۶۰۷۰۸۰*۱*۶۶۵۵* استفاده کنند.

پیش از این نیز سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان از فراهم شدن خرید تلفنی اقلام تنظیم بازار از جمله شکر، روغن، گوشت و مرغ منجمد و برنج بصورت تلفنی در کرمان خبر داده بود.

اخبار مرتبط
نظرات شما