• دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -
  • 08/03/2021

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت برق جنوب استان کرمان،خبر داد

رتبه نخست کشوری «برق جنوب»در برق رسانی به روستاها

بتول شیخ شعاعی معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت،با اشاره به سیاست توسعه پایدار و افزایش سطح رفاهی مردم و با توجه به اهمیت صنعت برق که جزو زیرساخت های اولیه زندگی است،گفت:در سال ۹۸ برای برقرسانی به ۳۹۶ خانوار که در ۳۲ روستای فاقد برق سکونت داشتند، اعتباری قریب به ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است و این شرکت، رتبه نخست برقرسانی به روستاهای فاقد برق را در بین ۳۹ شرکت توزیع سطح کشور، کسب کرده است.

شیخ شعاعی افزود: در سال ۱۳۹۸ مقام برتر کشوری در برقرسانی به روستاهای فاقد برق برای هفتمین سال پیاپی نصیب این شرکت گردید و با تلاش همکاران برگ زرین دیگری بر دفتر وزین افتخارات شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان افزوده شد. بدین ترتیب تعداد روستاهای برقدار در حوزه تحت پوشش این شرکت ۳۷۹۵ روستا تا پایان سال ۹۸ می باشد.

وی خاطرنشان کرد: ۳۲ روستای برقدار شده در شهرستانهای جیرفت، بم، بردسیر و ارزوئیه واقع می باشند و در مجموع روستاهای برقدار شده در حوزه تحت پوشش این شرکت به ۳۷۹۵ روستا رسیده است. لازم به ذکر است از این تعداد، تاکنون ۳۳ روستا با استفاده از سامانه های خورشیدی برقدار شده اند و شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان از این حیث نیز دارای مقام نخست در سطح کشور می باشد.

شایان ذکر است که مهندس مهدوی نیا؛ مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب کرمان نیز ضمن تشکر از کلیه عوامل پروژه های مذکور از جمله پیمانکاران اجرایی، این موفقیت را حاصل تلاش جمعی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد.

اخبار مرتبط
نظرات شما