• شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ -
  • 16/01/2021

شنیده هایی از «کرمان موتور»؛

احتمال عرضه جک T8 قوی تر شد

شنیده ها حاکی از این است که شرکت «کرمان موتور» از شنبه هفته آینده کمپین جدید تبلیغاتی و اینستاگرامی خود را با موضوع جک T8 آغاز می کند. با توجه به اینکه سال گذشته تصاویری از پیکاپ T8 در کرمان موتور مشاهده شد، احتمال آن زیاد است که در ماه های آتی این خودرو به بازار عرضه شود.

شرکت کرمان موتور که تاکنون در عرضه خودروهای سدان و کراس اوور فعالیت کرده است، برای روز شنبه مورخ ۲/۳/۹۹ کمپین اینستاگرامی جدیدی خود رامعرفی خواهد کرد و در جریان این کمپین که در جهت طراحی پوستر پس زمینه خودروهای این شرکت است، عکس های جک T8  نیز به چشم می خورد. به نظر می رسد تصمیم شرکت کرمان موتور در تولید این خودرو جدی شده است.

تصاویر موجود در انبار کرمان موتور که سال گذشته منتشر شد، حاکی از آن بود که این شرکت در کنار برنامه عرضه جک S4 و S7، نمونه هایی از پیکاپ T8 را به ایران آورده و گویا می خواهد تا در آینده نزدیک این خودروی دو دیفرانسیل را به بازار عرضه کند.

جک T8 به عنوان یک پیکاپ آفرودی وارد کرمان موتور شده و برخی منابع خبری از وجود امکانات رقابتی در آن صحبت می کنند. قفل دیفرانسیل عقب، تنظیم انتقال قدرت میان چهار چرخ و… از جمله این امکانات در جک T8 هستند. می توان گفت که جک T8 در ماه های آتی با ویژگی های زیر وارد جاده های کشور می شود:
پیشرانه دو لیتری توربو
۱۸۸ اسب بخار
۲۹۰ نیوتن متر گشتاور
جعبه دنده ۶ سرعته دنده ای (اتوماتیک سفارشی)
استاندارد آلایندگی یورو ۵
باک ۷۶ لیتری
رینگ ۱۸ اینچی آلومینیومی
حالت تک دیفرانسیل عقب- دو دیفرانسیل سبک – دو دیفرانسیل سنگین
ترمز دیسکی چهار چرخ
قفل دیفرانسیل عقب
چراغ روشنایی روز
سیستم کنترل پایداری
دو کیسه هوا
دوربین ۳۶۰ درجه
سنسور باد لاستیک
نمایشگر لمسی اندروید
کروز کنترل
سیستم تهویه الکتریکی دستی
ضبط تصاویر دوربین جلو
تریم داخلی چرم و پارچه
استارت دکمه ای
شیشه ها و آینه های برقی
سنسور نور
چراغ های زنون
رادار خطی (سفارشی)

حضور جک T8 در کرمان موتور می تواند رقابت پیکاپ های آفرودی چینی را در ایران گسترده تر کند. آمیکو آسنا، دانگ فنگ ریچ، فوتون تونلند، کاپرا۲ و JMC تایگر از آن دسته خودروهای پیکاپ چینی هستند که به خاطر داشتن قابلیت دو دیفرانسیل و کمک سنگین، در رده خودروهای آفرودی به حساب می آیند.

حالا باید تا روز شنبه صبر کنیم ببینیم جک T8  در این کمپین اینستاگرامی شرکت می کند یا خیر و آیا این نوید حضور یک محصول جدید در بازار است؟

اخبار مرتبط
نظرات شما