• سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ -
  • 15/06/2021

در حکمی از سوی مدرس خیابانی انجام شد؛

انتصاب سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان های وزارت صمت

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در حکمی «احمد انارکی محمدی» نماینده پیشین مردم رفسنجان در مجلس و رییس هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران را به عنوان سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان های این وزارتخانه منصوب کرد.

در این حکم آمده است؛

"با توجه به شایستگی ها و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان "سرپرست معاونت امور حقوقی مجلس و استان‌ها منصوب" می شوید .

انتظار می‌رود با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، ضمن تعامل موثر و سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که همواره از جایگاه رفیع و ارزشمندی برخوردارند، به ویژه کمیسیون های تخصصی و نیز مراجع محترم قضایی و حقوقی، استانداران محترم و سایر مقامات محلی و منطقه‌ای، سازمانها، موسسات و شرکت‌های وابسته در زمینه تحقق اهداف وزارتخانه گام‌های موثر برداشته شود.

به منظور اثربخشی هر چه بیشتر تصمیمات بدین وسیله اختیارات قابل واگذاری قانونی سرپرست وزارت در حوزه مسئولیت سپرده شده را به جنابعالی تفویض می نمایم؛ بدیهی است تمامی همکاران گرامی در حوزه های ستاد و صف، همراهی و هماهنگی کامل و جامع را با جنابعالی در اجرای وظایف محوله به عمل خواهند آورد.

توفیق روز افزون تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) خداوند متعال مسئلت دارم.

اخبار مرتبط
نظرات شما