• سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ -
  • 15/06/2021

عمکرد هفتگی سهام عدالت؛

افت ارزش «سهام عدالت» به کمترین قیمت دو ماهه

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در هفته‌ای که گذشت حدود ۱٫۵ میلیون تومان کاهش یافت و افت قیمت با افت شاخص کل بازار سهام همراه بود.بیشترین کاهش ارزش سهام عدالت در روز دوشنبه اتفاق افتاد که در این روز ارزش این سبد حدود 800 هزار تومان افت داشت.

در شروع معاملات بازار سهام ارزش سهام عدالت در کانال 16 میلیون تومان بود و در پایان معاملات این هفته از بازار سهام ارزش سهام عدالت به 14 میلیون و 625 هزار تومان رسید.

افت ارزش سبد سهام عدالت با افت شاخص کل بازار سهام و همچنین صف نشینی سهامداران حقیقی به علت بی‌اعتمادی به بازار سرمایه همراه شد و نسبت به ارزش این سبد قبل از اصلاح بازار حدود 6 میلیون تومان افت کرده است.

بیشترین کاهش ارزش سهام عدالت در روز دوشنبه اتفاق افتاد که در این روز ارزش این سبد حدود 800 هزار تومان افت داشت.

افت چشم‌گیر ارزش سهام عدالت در حالی است که تعداد زیادی از مالکان سهام عدالت می‌گویند به پول آن احتیاج دارند و حالا نه تنها ارزش سهام عدالت افت کرده است که در صورت فروش آن نیز پول این سبد طی زمانی طولانی به سهامدار پرداخت می‌شود و سهامداران از شیوه پرداخت مالی فروشندگان سهام عدالت ناراضی هستند.

در پایان معاملات این هفته ارزش سهام عدالت به کانال 14 میلیون و 625 هزار تومان رسید و ارزش این سبد در این هفته در کف قیمتی خود در 2 ماه اخیر قرار گرفت.

با این حساب ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش به 8 میلیون و 775 هزار تومان و 30 درصد آن به 4 میلیون و 387 هزار تومان رسیده است.

اخبار مرتبط
نظرات شما