• جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ -
  • 23/04/2021

در بازدید امام جمعه کرمان و رییس کل دادگستری استان از گل گهر مطرح شد

چشم انداز روشن تولید و توسعه گل گهر در دوره جدید

اقتصاد کرمان: در آغازین روزهای فعالیت مهندس ایمان عتیقی در جایگاه مدیرعاملی گل گهر،این مجموعه معدنی و صنعتی میزبان نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، رییس کل دادگستری استان و هیات های همراه آنها بود تا شرایط،ظرفیت ها و چشم انداز توسعه در منطقه گل گهر تبیین و تشریح شود...

مهندس عتیقی متخصص و از جنس گل‌گهر است/ به موفقیت وی امید دارم
حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان و هیئت همراه،از منطقه گل‌گهر بازدید کردند و کلنگ احداث مسجد بین‌راهی و همچنین مقبره شهدای گمنام در شرکت گل‌گهر را به زمین زدند.
نماینده ولی‌فقیه در استان به همراه امام‌جمعه سیرجان سپس با حضور در نشست شورای مدیران گل‌گهر ضمن خداقوت به کارکنان پرتلاش منطقه و تبریک انتصاب مدیرعامل جدید گفت: مهندس عتیقی، متخصص و از جنس گل‌گهر است و‌ من به موفقیت وی امید دارم.
تحولات مدیریتی در گل‌گهر را به فال نیک می‌گیریم
رئیس‌کل دادگستری استان کرمان و دادخدا سالاری، دادستان مرکز استان به همراه جمعی از معاونان و مدیران ارشد قضایی استان،به منظور بازدید از منطقه گل‌گهر و دیدار با مدیرعامل شرکت گل‌گهر به این منطقه سفر کردند.
رئیس‌کل دادگستری استان کرمان و هیئت همراه، ضمن بازدید از معادن و کارخانجات صنعتی منطقه در نشست شورای مدیران گل‌گهر حضور پیدا کردند.
دکتر موحد در این نشست با تبریک انتصاب مهندس عتیقی گفت: تحولات مدیریتی در گل‌گهر را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم در دوران تحول مدیریتی در گل‌گهر با همدلی، هم‌گرایی و هم‌افزایی در افق ۱۴۰۴ به تمامی اهداف مدنظر دست پیدا کنید.
رئیس‌کل دادگستری استان با بیان اینکه؛ مهندس عتیقی نگاهی جز توسعه و پیشرفت منطقه ندارد، افزود: یکی از کارهای خوبی که گل‌گهر در دست اجرا دارد، احداث شهرک صنعتی تخصصی است و باید مسئله بومی‌سازی قطعات‌ و حمایت از قطعه‌سازان استان از طریق احداث این شهرک به‌صورت جدی دنبال شود.
دستگاه قضایی را در کنار بخش تولید می دانیم
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان گفت: به دلیل همراهی های حرفه ای، تسلط و اشرافیت همه جانبه دستگاه قضایی بر مسائل و مشکلات حوزه تولید و صنعت و همراهی این بخش با مدیران تولیدی، همواره دستگاه قضا را در کنار بخش تولید می دانیم.
ایمان عتیقی در بازدید رییس کل دادگستری استان کرمان از منطقه صنعتی و معدنی گل گهر اظهار کرد: همراهی و همگامی دستگاه قضایی برای حل مشکلات حوزه تولید و کمک به تولید کنندگان موجب خرسندی همه کرمانی ها است.
وی از شرکت صنعتی و معدنی گل گهر به عنوان یک شرکت ملی یاد کرد و گفت: در اجرای طرح های توسعه این شرکت در سیرجان و سایر شهرستان های استان کرمان بر مبنای مصالح عمومی تلاش می شود که کار اقتصادی مناسبی صورت گیرد.
عتیقی در ادامه بر خروج پهنه های معدنی از حالت فریز تاکید کرد و افزود: بسیاری از معادن در حالی از سوی افراد فاقد تخصص و سرمایه لازم برای اکتشاف مسدود شده اند که در سال های آینده بازاری برای فروش نخواهد داشت و باید در زمانی که صرفه اقتصادی دارند، مورد بهره برداری قرار گیرند.
اخبار مرتبط
نظرات شما