• سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ -
  • 20/04/2021

دادستان کرمان خبر داد

دستگیری مدیرکل اقتصاد و دارایی کرمان به اتهام فساد اداری

دادستان کرمان با اشاره به دستگیری مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمان گفت: پرونده این مدیر به اتهام فساد اداری در حال تحقیقات تکمیلی است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان اظهار کرد: در سال جاری در استان کرمان برای 50 مدیر و مدیرکل، شهردار، رییس شورای شهر و ... تشکیل پرونده داشتیم که تقریبا 20 نفر آنها مدیر مسئول بودند.

"دادخداد سالاری" گفت: کرمان شهر شهید سلیمانی است و مقرر است که مکتب حاج قاسم شکل بگیرد لذا کرمان در این راستا اول است.

وی با ابراز تاسف از اینکه ما بیشتر به سمت نهی از منکر رفته ایم، اظهار کرد: متاسفانه ما از اصول غافل شدیم و فساد اداری وجود دارد که زیبنده نیست.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با تاکید برآنکه ریل گذاری باید توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر صورت گیرد، تصریح کرد: روسای ادارات باید امر به معروف و نهی از منکر را از خودشان آغاز کنند.

وی اظهار کرد: در سال جاری در استان کرمان برای 50 مدیر و مدیرکل، شهردار، رییس شورای شهر و ... تشکیل پرونده داشتیم که تقریبا 20 نفر آنها مدیر مسئول بودند و امسال 59 میلیارد تومان اعاده به بیت المال صورت گرفته است.

سالاری با اشاره به دستگیری مدیرکل امور اقتصاد و دارائی استان کرمان و بیان اینکه پرونده در دست بررسی است، گفت: متاسفانه فساد اداری مرسوم شده و همه نسبت به آن بی تفاوت شده ایم که این یک آفت بزرگ برای جمهوری اسلامی است.

اخبار مرتبط
نظرات شما