• یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ -
  • 29/03/2020

مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان،خبر داد:

اختصاص 210میلیارد ریال اعتبار به صندوق پژوهش و فناوری کرمان

مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان گفت: بیش از 210میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان اختصاص یافت.

مجید نورانی اظهار کرد: با توجه به سال رونق تولید و تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته  بیش از 210میلیارد ریال اعتبار جهت پرداخت تسهیلات کم بهره از محل اعتبارات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای استفاده شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کرمان  اختصاص یافت.
وی افزود: بخشی از این اعتبارات به میزان 35 میلیارد ریال شامل تسهیلات کم بهره برای شرکت‌های فناور و دانش بنیان در راستای نمونه سازی، تجاری سازی محصولات، سرمایه در گردش و لیزینگ محصولات خواهد بود.
مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان ادامه داد: بخش دیگری از این تسهیلات به صورت حد اعتباری به میزان 180 میلیارد ریال جهت حمایت از  شرکت‌های دانش بنیان در راستای  نمونه سازی اولیه و لیزینگ محصولات، تولید صنعتی و سرمایه در گردش می باشد.
نورانی بیان کرد: صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان در راستای حمایت و تامین منابع مالی شرکت‌های دانش بنیان و فناور تشکیل شده و  تلاش خواهیم کرد از همه ظرفیت‌های استانی و کشوری برای هر چه بهتر شدن رونق تولید محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور استان در سال 98 استفاده نماییم.
اخبار مرتبط
نظرات شما