• یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ -
  • 29/03/2020

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان اعلام کرد:

بخشودگی کامل جرائم قابل بخشش مودیان مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان از بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم قابل بخشش مودیان مالیاتی خبر داد و گفت: مودیانی که نسبت به پرداخت اصل مالیات و جرایم غیر قابل بخشش خود تا ۱۰ اسفند ماه امسال اقدام کنند، مشمول بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم مالیاتی قابل بخشش خواهند شد.

"محمد سلمانی" اظهار کرد: مودیانی که نسبت به پرداخت اصل مالیات و جرایم غیر قابل بخشش خود تا ۱۰ اسفند ماه امسال اقدام کنند، مشمول بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم مالیاتی قابل بخشش خواهند شد.
وی افزود: در خصوص بخشودگی جرایم ناشی از عدم ارسال صورت معاملات فصلی نیز مودیانی که فهرست معاملات فصلی خود را در سامانه مالیاتی ثبت نکرده اند، می توانند با ثبت این اطلاعات در سیستم به امور مالیاتی مراجعه و از بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم عدم ارسال صورت معاملات فصلی بهره مند شوند.
مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان با برشمردن تأثیرات پرداخت مالیات در توسعه و رفاه کشور تأکید کرد: مالیات وصول‌شده پس از واریز به خزانه دولت و بعد از تخصیص اعتبارات، جهت توسعه امور عمرانی، بهداشتی، آموزشی و رفاهی استان هزینه می‌شود.
سلمانی همچنین با اشاره به قانون مالیات بر ارزش‌افزوده گفت: با اجرای این قانون از سال ۱۳۸۷، سه درصد عوارض ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان اختصاص می‌یابد که می‌تواند در توسعه شهرها و روستاها موثر واقع شود.
مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان در پایان از مودیان مالیاتی خواست با مراجعه به ادارات امور مالیاتی سراسر استان از تسهیلات مربوط به این طرح برخوردار شوند.
اخبار مرتبط
نظرات شما