• چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ -
  • 08/04/2020

در دیدار زاهدی با وزیر اقتصاد،صورت گرفت

انتقاد از مالیات ۴۵۰۰ میلیارد تومانی کرمان در سال ۹۸

در ادامه انتقادها از مالیات تعیین شده برای استان کرمان در سال 98، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از دیدار خود با وزیر اقتصاد و مساعدت وی برای کاهش پرداخت مالیات استان در سال 98 خبر داده است که باید منتظر بمانیم و ببینیم وعده وزیر تحقق می یابد یا خیر؟.

محمد مهدی زاهدی در دیدار با وزیر اقتصاد و دارایی، در اعتراضی، مخالفت خود را با پرداخت مالیات ۴۵۰۰ میلیاردتومانی استان در سال ۹۸ عنوان کرد: متاسفانه شاهد افزایش سنگین ۴۸ درصدی پرداخت مالیات استان کرمان نسبت به سال گذشته هستیم که این افزایش مالیات بازار کسب و کار استان را تعطیل و معیشت مردم را نابود می کند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: قطعا این مالیات سنگین، اعتراض بازاریان و صنایع استان را به دنبال داشته و پرداخت چنین مبلغی خارج از توان استان است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سال‌های گذشته نیز بارها با افزایش مالیات استان مخالفت کرده و این موضوع را به مسئولین کشور اعلام کردیم که خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته سهم مالیات استان کاهش پیدا کرده است.

در این دیدار با دستور وزیر اقتصاد و دارایی مقرر شد، مساعدت لازم در کاهش پرداخت مالیات استان صورت گرفته و سهم مالیات استان کرمان کاهش پیدا کند.

اخبار مرتبط
نظرات شما