• جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ -
  • 22/01/2021

خیز بلند شرکت برای رکورد شکنی؛

سهامداران «گل گهر »در انتظار رکوردزنی انتهای سال

مجموع کل فروش شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در تیر ماه 98 مبلغ ۱۰.۹۵۲ میلیارد ریال بوده و مجموع کل فروش چهار ماهه نخست مبلغ ۴۲.۳۴۷ میلیارد ریال نشان می‌دهد.

در حالی که تنها دو روز از گزارش فوق‌العاده و فروش قابل توجه بیش از ۱۰.۶۰۰ میلیارد شرکت چادرملو، حالا نوبت به شرکت گل‌گهر رسید تا با انتشار عملکرد تیر ماه و ثبت فروشی ۱۰۹۵۲ میلیارد ریالی، این صنعت را به عنوان یکی از پرپتانسیل‌ترین صنایع سال جاری معرفی کند.
مجموع کل فروش شرکت در تیر ماه مبلغ ۱۰.۹۵۲ میلیارد ریال بوده و مجموع کل فروش چهار ماهه نخست مبلغ ۴۲.۳۴۷ میلیارد ریال نشان می‌دهد. 
مجموع کل مبالغ فروش این شرکت در ۴ ماهه سال مالی ۱۳۹۷ معادل ۲۲.۴۱۹ میلیارد ریال بوده که به نظر می‌رسد با توجه به فروش ۴۲.۳۴۷ میلیارد ریال ۴ ماهه نخست سال ۱۳۹۸، بی‌شک در انتهای امسال شاهد رکوردزنی چشمگیری در سودآوری این شرکت خواهیم بود. 
خیز بلند «کگل» برای رکورد شکنی:

از جمله نکات با اهمیت گزارش ماهانه این شرکت، اصلاحیه و شناسایی ۲.۱۰۹ میلیارد ریال درآمد‌های حاصل از فروش گندله داخلی و کنستانتره سنگ آهن با توجه توضیحات شرکت در خصوص محاسبه نرخ‌هایگندله داخلی و کنستانتره داخلی با نرخ ۲۳.۵ درصدی و ۱۶ درصدی شمش فولاد خوزستان بوده که می‌تواند منجر به شناسایی سود خالصی مازاد بدون افزایش بهای تمام‌شده شود.
اخبار مرتبط
نظرات شما