• دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ -
  • 06/07/2020

ماجرای سوال برانگیز چک های صادر شده برای استقلالی ها؛

ارتباط «پسته کرمان» با چک های بازیکنان استقلال چیست؟

روی چکهایی که به بازیکنان استقلال داده شده، عبارت پسته کاران کرمان به عنوان صادر کننده چک منتشر شده که شنیده شده اسپانسر جدید باشگاه است.اگر چه اطلاعاتی از این شرکت در اینترنت وجود ندارد اما پیگیری‌ها به یک نفر از نزدیکان باشگاه ختم می شود که مایل نیست نامش فاش شود.

این شخص که در حوزه پسته فعال و یکی از باغداران پسته در استان کرمان است، هیچ علاقه ای به صحبت کردن نداشت و فقط اعلام کرد که چیزی به نام اتحادیه پسته کاران کرمان وجود ندارد و حتی گفت که او هم در جریان نیست که چه کسی چکهای بازیکنان استقلال را صادر کرده است اما از لحن صحبت هایش مشخص بود که در این زمینه چندان بی خبر هم نیست!

این فرد البته در بخش دیگری از صحبتهایش اعلام کرد گذشت زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد و آن اشخاصی که این چک ها را صادر کرده، در صورت صلاحدید، هویتشان را افشا خواهند کرد

او در دو سه مقطع، به باشگاه استقلال نزدیک شده است و ظاهرا در آخرین نزدیک شدنش توانسته با تامین چک های بازیکنان، جلوی تحصن بازیکنان علیه امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه و باشگاه را بگیرد. این شخص ظاهرا مشاور اقتصادی باشگاه استقلال هم هست. البته در تامین چکهای تضمینی بازیکنان، یک نفر دیگر هم که فعال در حوزه پسته است، هم حضوری فعال دارد.

 شاید در فصل جدید، نام پسته روی پیراهن بازیکنان باشگاه استقلال باشد!

اخبار مرتبط
نظرات شما