• شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ -
  • 08/08/2020

با حضور مدیرعامل،صورت گرفت

معرفی مدیر جدید مجتمع «گهرزمین»

مراسم تودیع و معارفه مدیر مجتمع گهرزمین برگزار شد.پوریانی مدیرعامل گهرزمین با معرفی غلامحسین رحیمیان قائم مقام شرکت با حفظ سمت قبلی به عنوان مدیر جدید مجتمع، خاطرنشان کرد: رحیمیان از بزرگان صنعت و معدن کشور و از افراد با تجربه این عرصه است که آرزوی موفقیت در پست جدید را برای وی دارم. پوریانی در سخنان خود خواستار تداوم همدلی و همپوشانی در راستای پیشرفت شرکت شد.

در ادامه این نشست علی‌اکبر پوریانی مدیرعامل شرکت گهرزمین  به تلاش‌های همکارانش برای ارتقاء شرکت اشاره کرد و گفت: در کنار موفقیت‌ها، پیشرفت پروژه‌ها را داشتیم که این نشان از تلاش و کوشش همکاران مجموعه است و تصور ما بر این است که تا پایان مهرماه با حمایت هیات مدیره، تست‌های اولیه‌ی گندله‌سازی نیز شروع خواهد شد.
پوریانی عملکرد گهرزمین را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: "در مدت بهره‌برداری معدن، در عمق ۱۴۰ متری به سنگ آهن دست پیدا کردیم که موفقیت چشمگیری می باشد. وی با اشاره به ۴۴۰ میلیون تن عملیات معدنکاری گفت: تاکنون بالغ بر ۴۰ میلیون تن استخراج سنگ آهن را داشتیم. مدیرعامل گهرزمین در ادامه با اشاره به ثبت رکوردهای تولید افزود: تولید ۱۳ میلیون تن کنسانتره در دو سال و نیم نشان از تلاش و کوشش همکاران است. درواقع در حال حاضر گهرزمین بالاترین راندمان را در سطح کشور دارد که برای منافع شرکت باید نهایت تلاشمان را انجام دهیم."وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در زمینه‌ی بهره‌برداری نیز ابراز امیدواری کرد و عنوان کرد: "با آمدن ماشین آلات جدید میزان استخراج را افزایش خواهیم داد."علی اکبر پوریانی در ادامه خاطر نشان کرد: از زحمات و تلاش های دلسوزانه ی مهندس عباس سلیمان‌زاده که در کنار دیگر همکاران نقش موثر و بسزایی در جهت پیشبرد اهداف و ارتقاء شرکت داشته اند، قدردانی می کنم. پوریانی در تودیع سلیمان‌زاده گفت: "من از صمیم قلب ناراحتم که سلیمان‌زاده در این جایگاه در مجموعه حضور ندارند و برای ایشان آرزوی سلامتی داریم." البته امیدواریم بتوانیم از تجریباتشان در آینده استفاده کنیم.
پوریانی مدیرعامل گهرزمین با معرفی غلامحسین رحیمیان قائم مقام شرکت با حفظ سمت قبلی به عنوان مدیر جدید مجتمع، خاطرنشان کرد: رحیمیان از بزرگان صنعت و معدن کشور و از افراد با تجربه این عرصه است که آرزوی موفقیت در پست جدید را برای وی دارم.
پوریانی در سخنان خود خواستار تداوم همدلی و همپوشانی در راستای پیشرفت شرکت شد. در ادامه‌ی این جلسه غلامحسین رحیمیان ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیر سابق سایت گهرزمین، از عباس سلیمان‌زاده به خاطر خدمات و زحمات بسیار، سپاسگزاری کرد و گفت: "امروز گهرزمین در رتبه‌ی ۱۱ شرکت های برتر می باشد که امیدواریم با همت عزیزان شاهد قرار گرفتن شرکت در رتبه‌های برتری باشیم‌."
سپس دکتر سعید صادقی عضو هیات مدیره گهرزمین از خدمات عباس سلیمان‌زاده به عنوان منشاء بسیاری از خیرات نام برد و گفت: "جا دارد به پیشکسوتی پاکدست و تیزبین چون آقای رحیمیان که مدیر مجتمع شدند تبریک ویژه عرض کنم. وی با اشاره به اینکه آینده از آن ما می باشد و تخریب یکدیگر عین بی‌عدالتی است افزود: امید است با همت و همدلی موجب سربلندی مجموعه باشیم و در راستای تولید ملی تلاش و فرصت سازی کنیم. عضو هیات مدیره گهرزمین در پایان ضمن تاکید بر حس انسان دوستی و احترام جامعه گفت: باید در جهت انسانیت تلاش کنیم و به مسوولیت به عنوان یک تعهد نگاه کنیم."
لازم به ذکر است غلامحسین رحیمیان تاکنون عناوینی چون "مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، رئیس و عضو هیات مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی، رئیس و عضو هیات مدیره شرکت زغال سنگ البرز مرکزی، رئیس هیات مدیره شرکت آهن اسفنجی اردکان، عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سنگاب آذرشهر و... را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.
گالری عکس
اخبار مرتبط
نظرات شما