• شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ -
  • 08/08/2020

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد:

حذف قبوض کاغذی گاز از اول آذرماه در کرمان

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از اجرای فرآیند حذف قبض کاغذی گاز از اول آذرماه 98 در این استان، خبر داد.

منوچهر فلاح اظهار کرد: با توجه به رویکرد دولت در حذف قبوض کاغذی آب، برق، گاز و تلفن و با توجه به وجود زیرساختهای لازم، بدین منظور این طرح با هدف کاهش هزینه‌ها، بهبود کیفیت و دقت خدمات ارایه شده همزمان با سایر شرکت‌های گاز استانی در سطح استان کرمان آغاز شده است.

وی این طرح را در زمینه ارایه هر چه بهتر خدمات در سطح استان یکی از اقدامات ارزنده دولت برشمرد و گفت: در این طرح با جمع آوری شماره تلفن همراه، مبالغ گاز بها مشترکین از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری کلیه مشترکین گاز طبیعی استان اظهار کرد: مشترکین می توانند با ارسال شماره اشتراک به صورت شماره اشتراک*1 (به ترتیب از سمت چپ به راست) به شماره پیامک 100019 یا ارسال شماره اشتراک به شماره پیامک 1000341194 جهت حذف قبوض کاغذی اقدام کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه از طریق وبسایت شرکت ملی گاز ایران و مراجعه به لینک ثبت تلفن همراه مشترکین جهت حذف قبوض کاغذی واقع در صفحه اصلی سایت می توانند نسبت به اجرای این موضوع اقدام کنند افزود: کلیه مشترکین در سطح استان می توانند با ارسال عدد 0 به سامانه پیامک 1000341194 از خدمات گسترده سامانه پیامکی این شرکت مطلع شوند.

اخبار مرتبط
نظرات شما