• جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ -
  • 23/04/2021

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان خبر داد

مشخص شدن ۳۲ پروژه اولویت‌دار استان کرمان در سال ۹۹

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان تعداد پروژه‌های اولویت‌دار سال آینده استان کرمان را ۳۲ مورد اعلام کرد و گفت: عمده پروژه‌های اولویت‌دار سال آینده اتمام پروژه‌های ناتمام استان هستند و چند مورد پروژه جدید نیز سال آینده در استان خواهیم داشت.

دکتر جعفر رودری در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان گفت: پروژه‌های اولویت‌دار سال آینده را به فرماندهی ستاد اقتصادمقاومتی  کشور باید اعلام کنیم که به تفکیک دستگاه‌ها ۱۵۲ پروژه به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور معرفی شده است که تعداد این پروژه‌ها قابل افزایش می‌باشند.

وی با بیان این مطلب که برای امسال ۲۵ پروژه اولویت‌دار برای استان معرفی شد، اظهار کرد: پروژه‌های اولویت‌دار استان کرمان به لحاظ پیشرفت فیزیکی رتبه پنجم کشور را کسب کرده‌ است شایان ذکر است که میزان سرمایه‌گذاری پیش بینی شده برای این ۲۵ پروژه یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بوده که تا کنون ۵۱۳ میلیارد تومان آن برابر ۳۹ درصد محقق شده است و از محل این پروژه‌ها زمینه اشتغال ۴ هزار و ۸۷۵ نفر ایجاد خواهند شد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با اشاره به اینکه امسال ۲۶۷ پروژه در استان کرمان تعریف شد، عنوان کرد: از ۲۵ پروژه اولویت‌دار امسال استان کرمان ۸ پروژه به بهره‌برداری رسیده است و ۶ پروژه آن به دلایل مختلف فاقد پیشرفت مورد انتظار هستند ضمن آنکه پروژه های آبی طبق برنامه زمان بندی در حال انجام هستند.

وی تعداد پروژه‌های اولویت‌دار سال آینده استان کرمان را ۳۲ مورد اعلام کرد و افزود: عمده پروژه‌های اولویت‌دار سال آینده اتمام پروژه‌های ناتمام استان هستند و چند مورد پروژه جدید نیز سال آینده در استان خواهیم داشت.

 رودری با برشمردن پروژه‌های منتخب سال آینده به تفیکیک دستگاه‌ها عنوان کرد: پروژه‌های اولویت‌دار استان در سال آینده در بخش‌های صنعت و معدن، پارک علم و فناوری، شرکت آب و فاضلاب، میراث فرهنگی، جهادکشاورزی جنوب، منابع طبیعی، دانشگاه علوم پزشکی، راه و شهرسازی، اداره کل فرودگاه‌ها و شرکت برق منطقه‌ای کرمان می‌باشند.

اخبار مرتبط
نظرات شما