• جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ -
  • 23/04/2021

با بهینه سازی آسیاب سیمان به کمک دانش بومی،صورت گرفت

افزایش سهم صادرات گروه صنایع سیمان کرمان

پس از حضور موفق در بازارهای بین‌المللی خصوصا کشورهای همجوار، چین در شرق دور ؛ سیمان کرمان توانست با تکیه بر مرغوبیت وکیفیت محصولاتش، طی قراردادی،سیمان سفید تولیدی خود را به کشور افغانستان صادر نماید.

رحمانی مدیر عامل سیمان کرمان در خصوص صادرات محصولات سیمان کرمان عنوان داشت :استراتژی و هدفگذاری ما در مجموعه سیمان کرمان با تکیه بر نقاط قوت وامتیازات منحصر بفرد محصولات این کارخانه، همچون تنوع، کیفیت، “تمرکز بر محصولات ویژه و خاص” است.

سیمان کرمان برآن است تا روز به روز سهم خود را در ارزآوری وصادرات محصولات سیمانی خاص ارتقا دهد؛ از این روی با استفاده از روشهای دانش بنیان مهندسی معکوس؛ و تکیه بر توان وتجربه پیمانکاران خوشنام داخلی پروژه طراحی ، ساخت، نصب و راه اندازی بهینه سازی ومدار بسته نمودن آسیاب سیمان واحد یک را به ثمر رسانده و به لطف پروردگار تاثیر بسزایی در افزایش سطح کیفی سیمان تولیدی مجموعه داشت که این امر بعنوان یک مزیت رقابتی در جلب نظر مشتریان بین المللی سیمان کرمان اثر گذاربوده است.

آقاملایی مدیر بازاریابی وفروش سیمان کرمان با اشاره با قرارداد با افغانستان به تحویل ماهیانه حداقل۵٠٠ تن سیمان سفید از طریق مرزهای شرق کشور اشاره وعنوان داشت: در آینده بسیار نزدیک شاهد افزایش قابل توجه صادرات محصولات این گروه، بویژه سیمان سفید به کشورهای حوزه خلیج فارس، عراق، پاکستان و حوزه CIS خواهیم بود. وی ابراز امیدواری نمود نظر به کیفیت ممتاز وقابل توجه سیمان سفید کرمان ، ارزآوری قابل توجهی دراین بخش ازطریق صادرات این محصول جدید سیمان کرمان صورت پذیرد.

شایان ذکراست درکمتر از یکسال از تولید سیمان سفید کرمان، این برند خوشنام صنعت سیمان کشور توانسته جایگاه مطلوبی در بازار سیمان سفید برای این محصول خود ایجاد نماید.

اخبار مرتبط
نظرات شما