• جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ -
  • 23/04/2021

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، خبر داد:

500 طرح توسعه‌ای و احداثی کرمان به بخش غیردولتی واگذار می شود

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با بیان اینکه بیشتر طرح های قابل واگذاری به بخش غیردولتی در استان در دستگاه های تولیدی از جمله جهادکشاورزی، راه و شهرسازی و ورزش و جوانان است گفت: لیست نهایی این طرح ها از ابتدای تیرماه در سایت مشارکت عمومی و خصوصی در پرتال سازمان برنامه و بودجه کشور و سایت مدیریت و برنامه ریزی استان قابل مشاهده خواهد بود.

دکتر "جعفر رودری" در خصوص روال واگذاری طرح های نیمه تمام استان به بخش خصوصی اظهار کرد: حدود 1500 طرح توسعه ای و احداثی هم اکنون در استان کرمان وجود دارد که از این تعداد تقریبا یک سوم معادل 500 پروژه قابل واگذاری به بخش غیردولتی است.
وی با اشاره به فرایند واگذاری این طرح ها به بخش خصوصی در استان کرمان گفت: در این راستا مقرر شده دستگاه های اجرایی استان تا 15 خردادماه این طرح ها را احصاء و شناسایی و در کارگروه واگذاری مصوب کرده و به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان اعلام کنند.
رودری با بیان اینکه لیست طرح های نهایی قابل واگذاری در استان تا پایان خردادماه در شورای توسعه و برنامه ریزی استان مصوب خواهد شد ادامه داد: کسانی که تمایل به انجام سرمایه گذاری در این طرح ها را دارند می توانند به دستگاه های اجرایی استان به صورت مستقیم مراجعه کنند.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با بیان اینکه بیشتر این پروژه ها در دستگاه های تولیدی از جمله جهادکشاورزی، راه و شهرسازی و ورزش و جوانان است خاطر نشان کرد: لیست نهایی این طرح ها از ابتدای تیرماه در سایت مشارکت عمومی و خصوصی در پرتال سازمان برنامه و بودجه کشور و سایت مدیریت و برنامه ریزی استان قابل مشاهده خواهد بود.
اخبار مرتبط
نظرات شما