printlogo


شاخص با اُفت ۶۶۲ واحدی به استراحت رفت
شاخص با اُفت ۶۶۲ واحدی به استراحت رفت
کد خبر: 61
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و چهارمین روز بهمن ماه با کاهش بیش از ۶۶۲ واحدی به پله ۱۵۷ هزار و ۳۱۱ واحدی رسید.
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و چهارمین روز بهمن ماه با کاهش بیش از ۶۶۲ واحدی به پله ۱۵۷ هزار و ۳۱۱ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۵۶۰ سهم اوراق بهادار به ارزش ۴ میلیون و ۶۹ هزار و ۸۳۸ ریال در بیش از ۱۵۸ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۱۹۱ واحد، شاخص بازار اول ۶۳۲ واحد، شاخص آزاد شناور ۹۵۰ واحد، شاخص بازار دوم ۶۷۴ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۳۹ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۲۷ واحد کاهش را تجربه کرد.

نماد‌های پربیننده معاملات امروز بانک ملت، بانک تجارت، سایپا، ایران خودرو، ماشین سازی اراک، بانک صادرات ایران با روند منفی و نماد تامین سرمایه لوتوس پارسیان با روند مثبت به کار خود پایان داد. 

*معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از یک واحدی به پله ۱۹۳۵ واحدی رسید.

در بازار فرابورس نیز تعداد یک هزار و ۴۸ سهم اوراق بهادار به ارزش ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۶۹۹ ریال در بیش ۱۵۱ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز گروه صنایع کاغذ پارس، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، سهامی ذوب آهن اصفهان، بانک دی با روند صعودی و نماد‌های کشت و صنعت دشت خرم دره، پتروشیمی زاگرس با روند نزولی به کار خود پایان دادند.
لینک مطلب: http://www.eghtesadkerman.ir/News/item/61