• سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ -
  • 19 اُكتبر 2021

  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ -
  • 19 اُكتبر 2021
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان، خبر داد

بهره‌برداری از ۱۸۶ پروژه برقی با اعتبار ۶۷ میلیارد تومان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان در خصوص پروژه‌های قابل افتتاح این شرکت در «هفته دولت»،بیان کرد: برق‌رسانی به شش روستا و ۸۳ خانوار در شهرستان‌های سیرجان بافت و عنبرآباد با اعتباری بالغ برق ۳۱ میلیارد ریال آماده بهره‌برداری است.

عبدالوحید مهدوی نیا، گفت: توسعه و احداث شبکه‌های توزیع برای برق رسانی به ۱۰۰۰۰متقاضی فاقد برق با حجم ۷۶ دستگاه پست توزیع و ۱۲۰ کیلو متر شبکه فشار ضعیف و ۴۲ کیلو متر شبکه فشار متوسط و با اعتباری بیش از ۴۸۳ میلیارد ریال در ۱۶ شهرستان زیر مجموعه این شرکت از جمله پروژه هایی است که در این هفته افتتاح می شوند.
مهدوی نیا همچنین اظهار کرد: اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع جهت رفع افت ولتاژ ۹۶ نقطه و قابلیت اطمینان شبکه های توزیع با تبدیل ۱۰۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف مسی به کابل خود نگه دار نیز با اعتبار ۱۲۲ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
این مقام مسئول از تعویض ۷۰۰۰کنتور با کنتورهای هوشمند خبر داد و افزود: این اقدام در راستای اجرای طرح کاهش تلفات با اعتباری بیش از۴۲  میلیارد ریال در این هفته نصب می شوند و علاوه بر این تعداد ۸۰۰۰ کنتور نیز تا پایان سال جاری نصب خواهند شد.
۲۵ روستای فاقد برق، کلنگ زنی می شوند
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، همچنین از پروژه های آماده کلنگ زنی یاد کرد و گفت: برق رسانی به ۲۵ روستای فاقد برق و ۱۷۱ خانوار در ۹ شهرستان ارزوییه، بافت، بردسیر، ریگان، سیرجان، عنبر آباد، قلعه گنج، جیرفت و نرماشیر با اعتباری بالغ بر ۱۷۳ میلیارد ریال آماده کلنگ زنی می باشد.
وی تصریح نمود: پروژه های توسعه و احداث شبکه های توزیع جهت برق رسانی به   ۹۰۰۰ متقاضی فاقد برق با حجم ۱۳۰ دستگاه پست توزیع و ۱۰۰ کیلو متر شبکه فشار ضعیف و ۵۰ کیلو متر شبکه فشار متوسط با بیش از ۵۳۲ میلیارد ریال و همچنین اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع جهت رفع افت ولتاژ و قابلت اظمینان شبکه های توزیع با تبدیل ۳۰۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف مسی به کابل خود نگه دار با اعتبار ۵۵۰ میلیارد ریال نیز در این ایام آماده کلنگ زنی خواهند شد.
لینک کوتاه خبر: https://www.eghtesadkerman.ir/3866
اخبار مرتبط
نظرات شما