• جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ -
  • 23/04/2021

آغاز به کار خط و برند جدید مجموعه پوشاک گراد؛

«گرادپرو» با سرمایه گذاری رامین عارفی افتتاح شد

اقتصاد کرمان:دور تازه درخشش برند معتبر و صاحبنام گراد در صنعت پوشاک ایران،این بار در قالب یک ایده و اندیشه بدیع به نام «گرادپرو» و با سرمایه گذاری مهندس رامین عارفی از مدیران و فعالان کرمانی صنعت پوشاک، فعالیت خود را آغاز کرد...

رامین عارفی صاحب امتیاز انحصاری برند گرادپرو می باشد و این برند را برای شخصی دوزی با متد صنعتی روز دنیا برای مشتریان این بخش، راه اندازی و افتتاح کرده است.
در آیین گشایش گرادپرو،رئیس اتحادیه پوشاک تهران گفت: برند گراد را بیش از بیست سال است که به عنوان یکی از برندهای موفق و مورد وثوق مردم می شناسم.
ابوالقاسم شیرازی افزود: اتفاق مهم و تازه ای که در گراد رقم خورده، ورود آقای عارفی سرمایه گذار جوان و با انگیزه ای است که قطعا با حضور وی زمینه ارتقا و رشد بیشتر صنعت پوشاک فراهم خواهد شد.
شیرازی تاکید کرد: با اجرای این طرح،نیاز متقاضیان برندپوش ایرانی با پارچه های باکیفیت بسیار بالا و مطابق با دانش و استانداردهای روز جهان پاسخ داده خواهد شد.
وی تصریح کرد:در حالی که در بازار شاهد قیمت های بالا و غیرواقعی پوشاک وارداتی هستیم در مجموعه گرادپرو که به صورت قانونی در حال فعالیت است به لحاظ قیمت نیزشاهد قیمت های قابل رقابت به نفع مشتری خواهیم بود.
رئیس اتحادیه پوشاک تهران اظهار داشت:در واقع تولید در گرادپرو هم به نفع دولت و هم به نفع مردم است و با اشتغالی که ایجاد می کند و توسعه ای که در سطح کشور خواهد یافت،واقعا جای تبریک دارد.
نماینده وزارت صمت در اصناف کشور و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران همدر این زمینه بیان کرد :به خاطر رخدادهایی از این دست در کشورمان که مایه سرافرازی است بسیار خوشحالم.
ابراهیم درستی افزود:به عنوان نماینده دولت و نماینده وزارت صمت در اتاق اصناف کشور نهایت همکاری را با ایده های نو نظیر گرادپرو در عرصه تولید خواهم داشت.وی افزود:در حال حاضرتولید کنندگان ما در بخش هایی مثل مواد اولیه و ارز با مشکلات و محدودیت هایی مواجهند که انشاالله هرچه پیش برویم وضعیت بهتر خواهد شد. وی در پایان گفت: شکوفایی نهایی برندهای داخلی در زمانی رقم خواهد خورد که بتوانند کالای تولیدی خود را صادر هم بکنند که انشاالله این موفقیت را در مورد برند گرادپرو شاهد باشیم.
اخبار مرتبط
نظرات شما